Par Websoft
Par Websoft

PAR WEBSOFT

Profesionāli izveidotas, apkalpotas un uzturētas interneta mājas lapas ar mūsdienīgu, lietotājam izprotamu rediģēšanas sistēmu klientu mājas lapām. 

Profesionāli apkalpojot vairāk kā 1000 klientu mājas lapas valsts un privātajās organizācijās, liecina par Websoft personisko atbildību par klientu un augsto uzticības līmeni.

Ar ko Websoft atšķiras no hostinga (mājas lapu uzturētājām) kompānijām?

Websoft apkalpo klientus, ne tikai veicot hostinga (uzturēšanas) pakalpojumus. Pilnu darba dienu profesionāla komanda (administrators, klientu menedžeris, programmētājs, u.c.) strādā, lai mājas lapā informācija tiktu rediģēta un papildināta. Websoft.lv analizē mājas lapas un iesniedz priekšlikumus par lapas saturu un vizuālo noformējumu klienta mērķauditorijas skaita palielināšanai.

4 cenu interneta mājas lapas (Starta, Ekonomiskā, Profesionālā un E-veikals) ļauj izvēlēties piemērotu risinājumu. Websoft interneta mājas lapu attīstas līdz savu klientu iespējām un vajadzībām.  Kā klienta vajadzības aug, tā arī ir iespēju pāriet uz lielāku mājas lapu, piemaksājot tikai starpību.

 

 Websoft prioritātes:

  • Veidot ilgtermiņa attiecības ar saviem klientiem, nodrošinot mājas lapu attīstību līdzās klientu vajadzībām; 
  • savlaicīga un atbildīga klientu mājas lapu apkalpošana, ko veic zinoši speciālisti pilnu darba dienu;
  • skaidras izmaksas interneta mājas lapu izveidei, apkalpošanai un uzturēšanai;
  • Websoft izstrādātā, ērta satura vadības sistēma, informācijas maiņai pieejama klientiem 24 stundas diennaktī. 

WEBSOFT ATBALSTA

www.radosumapils.lv Radošuma pils ir dažādu nozaru cilvēki, kas apvienojas, lai rastu, iedzīvinātu un dalītos ar metodēm, kuras palīdz veidot personību un izaugsmi atbalstošu vidi Latvijas skolās. 

www.ducens.lv  Sekmējot vēstures faktu saglabāšanu, Websoft atbalsta Jāņa Ducena (1888-1925) - deputāta, ministra, prokurora un Austruma vadītāja mājas lapas izveidi un uzturēšanu. J.Ducenam ir nozīmīga loma mūsu valsts neatkarības izcīnīšanā. 1922. gadā Saeimas deputāts,1923-1924. gados bija kara ministrs.

www.bruknaskopiena.lv  "Kalna svētību kopiena" ir garīgās un fiziskās rehabilitācijas vieta atkarībā nonākušiem cilvēkiem. Kopienas mērķis ir dot iespēju cilvēkam atrast pašam savu ceļu šai Dieva pasaulē, “lietojot” vienīgi garīgās dzīves un darba terapiju. Daba, gadalaiku maiņa, gada lauku darbu un liturģiskā laika ritms, lūgšanas, rūpes par 18.-19.gs. Bruknas muižas atjaunošanu un uzturēšanu ir sevis attīrīšanās un iespēja atgriezties pie Dieva.

Zvani : + 371 6793 2715 vai raksti: info@websoft.lv