DIY - jeb dari pats. Vai tā vajaga?

  • Datums

DIY - no angļu valodas: Do It Yourself. Dari pats.

Ja nolīgstu kādu citu darīt darbu, man par to ir jāmaksā. Ja es pats to darbu varu izdarīt, man nav nevienam jāmaksā. 100% ietaupījums!

Bet varbūt tā nemaz nav....

Piemērs no dzīves - kāds no mūsu klientiem, kurš šodien paliks anonīms nodarbojās ar koka grīdu ieklāšanu. Labi domādams, klients bija pavadījis daudz laika uzrakstot visskaistāko aprakstu par sevi un savu uzņēmumu. Ļoti skaistu. Par moderniem risinājumiem, kvalitatīviem materiāliem. Par individuālu pieeju un vislabākām cenām. Un daudzas citas universālas vērtības.

Kur problēma? KOKA GRĪDAS! Neviens vārds par koka grīdām, parketu, osi vai priedi. Mēs sirsnīgi ieteicām pārrakstīt tekstu, bet klients bija jau tik daudz laika ieguldījis, ka nebija ar mieru mainīt.

Pēc nedēļas, klients zvana - kapēc manu lapu nevar nekur atrast? Ja esat lasījuši tepat blakus esošo stāstu par SEO, tad Jūs zināsiet, ka, -  ja nav meklētie vārdi Jūsu mājas lapā, Google to neatradīs. Un viss.

Saņēmām atļauju pārrakstīt saturu, iekļaujot vārdus un frāzes, kurus ļaudis varētu izmantot, meklējot koka grīdu meistarus, un jau pēc dažām dienām lapa bija topā.

Darot pats, klients iztērēja savu laiku rakstot, un vēl pazaudēja laiku kamēr viņa lapa nebija atrodama.

Uzticēties profesionāļiem mēdz sanākt lētāk un labāk nekā mēģināt pašam nodarboties ar cita specialitāti! 

Dalies ar šo rakstu: